KONST / Litografier / Färglitografi 14087567
nr 1408 7567
Bernard Cathelin
(1919-2004), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 81/175. Motivet: 46x85cm, yttermått inklusive ram: 65x102cm
Bernard Cathelin, fransk bildkonstnär född 1919, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:26:25
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
Bernard Cathelin
Läs mer om Bernard Cathelin